Czy w aptekach można kupić farby do włosów z naturalnych składników?

Kolejny raz jesteś niezadowolona z efektu koloryzacji włosów? Czy twoje włosy wyglądają na zniszczone, nie mają połysku, są wyjątkowo mocno przesuszone? Jeśli szukasz rozwiązania dla siebie, tak by twoje włosy znów odzyskały zdrowy wygląd, poczytaj o farbach z apteki.

Farby z apteki – Color&Soin

Okazuje się, że twoje zniszczone włosy znów mogą mieć swój blask, wystarczy, że dopasujesz odpowiednią farbę do włosów. Marka Color&Soin mając na uwadze głównie osoby uczulone na składniki farb chemicznych, po długoletnich badaniach i testach wyprodukowała serię farb stworzonych na naturalnych składnikach. Ich połączenie pozwala nawet bardzo zniszczonym włosom znów wyglądać zdrowo.

Zdrowe składniki farb Color&Soin

Większość farb dostępnych w drogeriach niestety zawiera składniki chemiczne, które nie przez wszystkich są obojętnie przyjmowane. Często koloryzacja kończy się nieprzyjemną reakcją alergiczną lub zniszczoną strukturą włosa i barierą lipidową skóry głowy. Niestety coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z reakcją alergiczną. Dlatego też marka Color&Soin powstała na bazie wyłącznie naturalnych składników, takich jak:

  • pszenica;
  • owies;
  • kukurydza;
  • eukaliptus;
  • olejek roślinny z kokosa;
  • soja;
  • rozmaryn

Dlaczego po koloryzacji farbą z apteki wygląd włosów może ulec poprawie?

Niekiedy włosy są już tak zniszczone koloryzacją farbą chemiczną, że nie ma innego wyjścia, jak ich obcięcie. Jednak bardzo często warto się w takiej sytuacji zdecydować na farbowanie włosów farbą z apteki, ponieważ jej składniki mają zbawienny wpływ na uszkodzenia włosów.

Dlaczego włosy stają się dzięki Color&Soin bardziej promienne? Dzieje się tak, ponieważ część składników ma właściwości odbudowujące. Na przykład rozmaryn wspomaga wzrost włosów, pielęgnując je i nadając im jedwabisty połysk, ma też właściwości ograniczające przetłuszczanie włosów. Kolejnym zbawiennym składnikiem jest soja, która odbudowuje i rekonstruuje strukturę włosa. Niebagatelne znaczenie w regeneracji i nawilżeniu włosa ma też pszenica, a i kukurydza także znacząco nawilża włosy.

W których aptekach można otrzymać farby Color&Soin?

Farby Color&Soin dostępne są zarówno w aptekach internetowych, jak i stacjonarnych. Coraz więcej z aptek decyduje się na wprowadzenie tego epokowego produktu do włosów. Gdybyś miał problem z zakupem farb z apteki, na stronie marki widnieje ciągle aktualizowana lista aptek.

Walory zdrowotne farb Color&Soin przeznaczone są dla wszystkich osób pragnących cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Są także idealnym wyborem dla osób, które mają problemy z wrażliwą lub alergiczną skórą.

Powiązane wpisy

Pozostaw komentarz