Jak wybrać lampy do przedpokoju?

Stylowe lampy do przedpokoju podkreślają aranżację wnętrza, które jest wizytówką Twojego mieszkania. W końcu przedpokój to pierwsze miejsce, które widzą Twoi goście! Oświetlenie do przedpokoju spełnia jednak nie tylko funkcje estetyczne – musi być także praktyczne i użyteczne. Dowiedz się na jakie rzeczy zwracać uwagę przy wyborze lamp do przedpokoju.

Funkcjonalne oświetlenie przedpokoju

Dobre oświetlenie przedpokoju to kluczowa sprawa. Zbyt mała ilość i różnorodność punktów światła może bowiem utrudnić korzystanie z przestrzeni. Jeśli światło ogółem jest zbyt przygaszone, trudno będzie nam ocenić i poprawić wygląd przy lustrze przed wyjściem z domu. Z kolei zbyt ostre, mocne światło może budzić domowników, gdy jeden z nich wróci późną porą do mieszkania.

Dlatego zaleca się, aby wybierając lampy do przedpokoju zadbać o ilość osobno włączanych punktów światła. Lampy sufitowe zapewnią główne, dobrze rozproszone światło. Subtelne kinkiety pozwolą na miękkie i przygaszone oświetlenie wieczorem. Z kolei lampa stojąca w korytarzu pomoże doświetlić przestrzeń przy lustrze. Ważna jest także barwa światła – neutralna pozwoli nam zobaczyć wszystko w świetle najbardziej zbliżonym do naturalnego.

Oświetlenie korytarza

Wąskie, długie korytarze mogą stanowić wyzwanie w aranżacji wnętrza. Istotny dlatego jest odpowiedni dobór lamp – światło potrafi niezwykle optycznie zmieniać wielkość pomieszczenia. Oświetlenia typu LED to popularne rozwiązania – są energooszczędne i nowoczesne, do tego dostępne w wachlarzu styl, modeli i wariantów. Dokładnie doświetlą przedpokój i korytarz, wpisując się wystrój wnętrza.

Lampy sufitowe do przedpokoju

Lampy sufitowe do przedpokoju to podstawowa forma oświetlenia wokół której projektuje się pozostałe oświetlenie przedpokoju. Wybierając lampy sufitowe, stajemy przed szerokim wyborem lamp wiszących, plafonów czy opraw świetlnych.

Kupując lampy do przedpokoju możemy zdecydować się na wybór różnych punk†ów oświetlenia z tej samej kolekcji. Dzęki temu utrzymamy spójność aranżacji. W wypadku wielu modeli możeliwy jest zakup lamp sufitowych, kinkietów, a czasem i lamp stojących lub do postawienia na szafce z tego samego wzornictwa.

Lampy na korytarz – oferta DecoLight.pl

Kupując lampy do przedpokoju, warto postawić na jakość idącą w parze z rozsądną ceną. Z tego względu świetnym wyborem jest zakup oświetlenia w outlecie z lampami. DecoLight.pl oferuje piękne i nowoczesne lampy będące pełnowartościowym produktem w outletowych cenach. Dzięki temu znajdziesz unikalną lampę z końcówek kolekcji w atrakcyjnej cenie. Zajrzyj do sklepu internetowego DecoLight.pl i wybierz oryginalny model lampy do przedpokoju!

Powiązane wpisy

Pozostaw komentarz

dwanaście − dziesięć =