Tartak Gałka – tradycja i innowacje.

Transport i spedycja to branże, w których szczególnie cenione są rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo oraz efektywność. Czynnik ekologiczny stał się z biegiem lat równie istotnym. Dlatego też najczęściej użytkowanymi komponentami pozostają palety drewniane.

Zapotrzebowanie na wysokiej jakości deski paletowe jest ogromne także w branży budowlanej. Firma Tartak Gałka od lat odpowiada na takie oczekiwania wyrobami najwyższej klasy. Krajowy lider w produkcji deski paletowej to pozycja, która zobowiązuje do jeszcze solidniejszej pracy. Z kolei palety drewniane EPAL Tartak Gałka cieszą się popularnością również za granicą – opatrzone są one wszelkimi certyfikatami, podobnie jak surowiec, z którego firma korzysta.

Rozwój i gwarancja jakości
Producent palet drewnianych Tartak Gałka specjalizuje się w produkcji palet drewnianych EPAL i EURO, deski paletowej, ale też kantówki, nadstawki do palet, zrębki, trociny czy deski tarasowe (nowość w ofercie). Firma ciągle się rozwija – imponujący obecnie zakład produkcyjny wyposażony w liczne innowacje był początkowo przedsięwzięciem rodzinnym. Teraz miejsce jest wysoko zautomatyzowane, a także wyposażone w nowinki techniczne pozwalające na szybką produkcję najwyższej jakości towarów.
Jednym z niezastąpionych elementów jest suszarnia drewna z komorali LEKO gwarantująca optymalną higroskopijność surowca, jak i zabezpieczająca go przed pojawieniem się grzybów oraz drobnoustrojów.

Bogata oferta i indywidualne podejście
Deski paletowe oraz palety drewniane EPAL Tartak Gałka są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe i mogą być użytkowane przez lata, a następnie łatwo poddać je naprawie czy recyklingowi. To produkty w pełni ekologiczne, z najlepszego polskiego, certyfikowanego (PEFC) drewna.
Palety EURO i EPAL występują w zestandaryzowanych rozmiarach (1200x800x144mm) i posiadają nośność rzędu 1000 kg (w transporcie) oraz 4000 kg(w spoczynku). Mogą być uzupełnieniem magazynów zautomatyzowanych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Tartak Gałka oferuje także produkty o niestandardowych rozmiarach.

W firmie priorytetem pozostaje ekspansja, ale też utrzymywanie długofalowych relacji z klientami. Dlatego też inwestycja w rozwój obejmuje nie tylko nabywanie i adaptowanie nowych technologii, ale i poszerzanie kompetencji miękkich i twardych u pracowników. Biorąc pod uwagę pozycję w branży oraz otrzymane wyróżnienia można prognozować dalszą rozbudowę tartacznego imperium.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tartakgalka.pl

Powiązane wpisy

Pozostaw komentarz

1 × 5 =