Kaseta do kominka otwartego – cena i praktyczne wskazówki

Deweloperzy stawiając domy przewidują w swoich planach zazwyczaj miejsce na kominek. I słusznie! Buchające płomienie, ciepło, dźwięk palącego się drewna…to naprawdę super sprawa! Jeżeli nie wiesz, na co postawić jeżeli chodzi o kwestię zamknięcia swojego paleniska, to poniższy tekst może okazać się pomocny: będzie on dotyczył kaset kominkowych. Kaseta do kominka otwartego cena, montaż, wydajność grzewcza i wszystko inne. Zapraszam do lektury!

Czy kasety kominkowe dają ciepło?

Oczywiście, że tak! I to o wiele większe niż w przypadku drzwiczek do kominka! Kasety do kominka otwartego posiadają sprawność grzewczą na poziomie aż 80% – dla porównania drzwiczki tylko 20%. Dlatego uważam, że inwestycja poczyniona w dobrą kasetę kominkową szybko się zwróci pod postacią niskich rachunków za ogrzewanie. A i w przypadku samej kasety do kominka otwartego cena nie odstrasza: to koszt zaledwie kilku tysięcy. O wiele mniej niż popularne wkłady kominkowe, gdzie oprócz samego wkładu dochodzą koszta obudowy oraz montażu.

A jeśli o montażu mowa…

Montaż kasety do kominka otwartego jest bardzo łatwy i zajmuje zaledwie kilka minut. Poradzi sobie z nią każdy, także osoby nieobeznane w tej dziedzinie. Wystarczy jedynie wsunąć kasetę w otwór, uszczelnić całość sznurem szklanym…i gotowe! Nie musisz nawet podłączać jej bezpośrednio do komina. Czy istnieją zatem jakiekolwiek minusy zastosowania kasety do kominka otwartego? Ceny do nich z pewnością nie należą. Montaż – też nie. Gdzie więc tkwi szkopuł?

Gdzie znaleźć kasety do kominka otwartego?

No właśnie – to jedno z podstawowych pytań! I to jest jedyny problem w zastosowaniu tego rozwiązania: ograniczona dostępność. W Polsce tylko kilku producentów zajmuje się wytwarzaniem tego rodzaju dobra. A co, jeśli chcemy kasetę na wymiar, bo nasze palenisko jest np. w niestandardowym kształcie bądź wymiarze? Mam dla Ciebie świetną wiadomość: znam markę, która specjalizuje się w produkcji kaset kominkowych na wymiar. I produkuje je ręcznie! Co to za marka?

Rodzinny biznes

Ignif – firma oferująca produkcję kaset i drzwiczek kominkowych na wymiar – to marka tworzona przez niewielką grupę ludzi, których oprócz więzów krwi łączy przeogromna pasja. Branża kominkowa nie ma przed nimi żadnych tajemnic: działają na rynku już od wielu lat, co przekłada się na ogromne doświadczenie. Dążą do ciągłego ulepszania oferowanych przez siebie produktów: poszukują nowych rozwiązań, współpracują z najlepszymi instytucjami badawczymi, z uwagą dobierają wszystkie – nawet te najdrobniejsze – komponenty swoich palenisk. Przeprowadzają ekstremalne testy użytkowe, aby mieć pewność, że cała konstrukcja jest w pełni bezpieczna. Jakość wykończenia i dbałość o detale przekładają się na niezwykle estetyczny, piękny wygląd. To, co nas interesuje – czyli zagadnienie pt. “kaseta do kominka otwartego cena” – również wygląda obiecująco. Kwestie finansowe nie przyprawiają o ból głowy, a jak już wcześniej mogłeś przeczytać: ta inwestycja szybko się zwróci. Będzie jednak Ci towarzyszyć przez wiele długich lat, dlatego warto sięgnąć po produkt z wyższej półki. I takim będzie ten od Ignif.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wejdź na stronę internetową www.ignif.com, gdzie znajdziesz nie tylko wszelkie dane kontaktowe, ale także mnóstwo cennych, praktycznych wskazówek. Fraza “kaseta do kominka otwartego cena” nie będzie musiała już być przez Ciebie maglowana w najróżniejszych wyszukiwarkach: marka Ignif da Ci wszystko to, czego potrzebujesz – najlepszy możliwy produkt w świetnej cenie.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozwinąć swój biznes, to koniecznie odwiedź witrynę www.seomamut.pl firmy pomagającej w dotarciu do potencjalnych klientów.

Powiązane wpisy

Pozostaw komentarz

11 − 4 =