Wymodeluj sylwetkę z endermologią lpg Alliance!

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Endermologia to inaczej podciśnieniowy masaż tkanki łącznej skóry. Zabiegi tego typu działają odmładzająco i ujędrniająco, są przy tym bezinwazyjne, dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę dla operacji czy zastrzyków. Szczególną popularnością cieszy się endermologia twarzy.

 

Co dzieje się podczas zabiegu?

Endermologia to metoda polegająca na stymulacji i regeneracji tkanek. Podczas zabiegu można dotrzeć do tych głębokich warstw skóry, gdzie znajdują się włókna kolagenowe odpowiedzialne za sprężystość i gładkość – z wiekiem produkcja kolagenu i elastyny spada, dlatego właśnie skóra wiotczeje i tworzą się na niej zmarszczki. Celem endermologii jest pobudzenie organizmu do tego, by zaczął w naturalny sposób wytwarzać więcej elastycznych włókien, dzięki czemu zmniejsza się widoczność zmarszczek i poprawia się owal twarzy.

Metoda Endermolift poprawia zagęszczenie skóry oraz spowalnia naturalne procesy starzenia. Cera po takim zabiegu wygląda młodziej, jest ładnie rozświetlona, zyskuje zdrowy, młodzieńczy blask i przyjemną, gładką powierzchnię. Endermologia jest idealną propozycją dla osób starszych, choć zabieg można przeprowadzić także w młodszym wieku, gdy cera jeszcze nie nosi tak widocznych śladów starzenia. Skuteczność endermologii jest na tyle wysoka, że poleca się ją przy mocno zwiotczałej skórze, niemniej dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

 

Gdzie można zrobić endermologię?

Na zabieg warto się zgłosić do gabinetu kosmetyki lekarskiej Bella. Endermologia nie jest inwazyjna, niemniej wciąż powinna być wykonywana przez osobę kompetentną i odpowiednio wyszkoloną, tak by wskutek zabiegu nie doszło do żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Zabieg jest przeprowadzany dzięki specjalnej aparaturze dostarczanej przez francuską firmę LPG. Technologia Endermologie Alliance jest opatentowana, a jej skuteczność udało się potwierdzić badaniami, można więc mieć pewność, że po zabiegu skóra faktycznie będzie w lepszej kondycji, bardziej jędrna i pozbawiona zmarszczek. Endermologia w technologii LIFT wykorzystuje zupełnie nowy rodzaj głowicy zabiegowej, w której dwie klapki pracują synergicznie i sekwencyjnie zasysają fragmenty skóry, co pobudza tkankę obwodową do intensywniejszej regeneracji.

Powiązane wpisy

Pozostaw komentarz

2 × 1 =