Liposukcja brzucha Warszawa – gdzie zrobić?

W dzisiejszych czasach diety i ćwiczenia to nie jedyne sposoby na wypracowanie szczupłej sylwetki. Kiedy patrzymy na siebie w lustrze, jedną z pierwszych rzeczy, która rzuca się w oczy, jest brzuch. Jeśli jest odstający, figura automatycznie staje się zaburzona. Ubrania stają się mniej dopasowane, a sylwetka wizualnie cięższa. Płaski brzuch może więc sprawić, że nawet z większymi udami czy pośladkami będziemy wyglądać fit. Płaski brzuch można łatwo stworzyć nie dietą czy ćwiczeniami, a prostym zabiegiem medycyny estetycznej. Gdzie zrobić laserowy zabieg na płaski brzuch? Liposukcja laserowa to specjalność Wellclinic – jednej z warszawskich klinik medycyny estetycznej.

Zabieg na płaski brzuch – na czym polega?

Liposukcja laserowa jest nieinwazyjną metodą na redukcję tkanki tłuszczowej. W Wellclinic wykonuje się go najlepsza platformą laserową Fotona Dynamis Sp Pro. Klinika jest dobrym wyborem chociażby z tego względu. Fotona to najnowocześniejsze urządzenie dostępne na rynku medycznym. Przeciętny gabinet nie może sobie na niego pozwolić – to sprzęt z najwyższej półki cenowej, a w przypadku zabiegów cena przekłada się na jakość. Efekty zabiegu zamykają się w skutecznym odchudzaniu, bezbolesnym przejściu zabiegu, brakiem okresu rekonwalescencji oraz brakiem efektu jojo. Jedno spotkanie to efekt aż 12 cm ubytku w pasie.

Jak wygląda zabieg liposukcji laserowej na płaski brzuch?

Najbardziej efektywna liposukcja laserowa składa się z dwóch etapów: redukcji tkanki tłuszczowej oraz lifting skóry. Redukcja tłuszczu dokonuje się dzięki długim impulsom, które wywołuje laser Nd:Yag. Laser ujędrnia głębsze warstwy skóry oraz usuwa zbędne kilogramy. Z kolei lifting to napinanie i wygładzenie naskórka. Wraz z napinaniem ciała wszelkie niedoskonałości znikają. To doskonała metoda dla osób, które przy nadwadze borykają się z cellulitem czy rozstępami.

Czy zabiegi na odchudzanie brzucha bolą?

Liposukcja brzucha jest metodą całkowicie bezbolesną. Skuteczne spłaszczenie brzucha jest trwałe i gwarantuje równomierny ubytek tłuszczu. Laser wyklucza ryzyko wszelkich powikłań, a jego bezpieczeństwo jest potwierdzone przez liczne certyfikaty oraz badania kliniczne. Przez brak okresu rekonwalescencji wywoływanego przez tradycyjne zabiegi, klient bez problemu może wrócić do codziennych czynności bez zbędnych kilogramów.

Powiązane wpisy

Pozostaw komentarz

16 + 14 =